W przemiłej atmosferze, autorka rozpoczyna swój pierwszy wernisaż prac malarstwa abstrakcyjnego.
Pani Grażyna jest mieszkanką Redy. Jak mówi o sobie kocha abstrakcję, muzykę i sztukę. Malarstwem abstrakcyjnym zajmuje się od sześciu lat.
Wystawę prac można oglądać do końca kwietnia.
fot.: Adam Majkowski













