W czwartek, 11 maja, uczniowie gimnazjów nr 1 i nr 2 w Redzie uczestniczyli w warsztatach kreatywnego malowania, które poprowadził Szymon Teluk, na co dzień prowadzący wykłady i ćwiczenia praktyczne w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu oraz Studio Rysunku Koncepcyjnego i Komiksu na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Fot.: Michał Kaczmarek