grupa artystyczna UTW Reda
serdecznie zaprasza 1 sierpnia 2021 godz. 11:00 do Fabryki Kultury w Redzie
na premierę spektaklu
„Ali-Baba i czterdziestu zbójców”
na podstawie opowieści Bolesława Leśmiana
w reżyserii Macieja Wiznera – aktora Teatru Miejskiego w Gdyni
Bezpłatne wejściówki prosimy odbierać w Bibliotece przy ul. Derdowskiego3 i w Fabryce Kultury
