Debaty z udziałem Młodzieżowej Rada Miasta w Redzie

W naszej bibliotece odbyły się debaty z udziałem Młodzieżowa Rada Miejska w Redzie oraz uczniów redzkich szkół.
Podczas spotkań uczestnicy mieli okazję wymieniać się opiniami, przedstawiać swoje argumenty i spojrzeć na różne tematy z nowej perspektywy. Rozmowom towarzyszyła świetna atmosfera, a kreatywne pomysły i ciekawe dyskusje pokazały, jak ważny jest dialog, wzajemny szacunek i umiejętność słuchania innych. W wydarzeniu uczestniczyły klasy siódme oraz ósme.

w