W ubiegły wtorek odbył się finisaż wystawy prac Mireli Jałocha.
Spotkanie było ostatnią szansą, aby zobaczyć prezentowane na wystawie prace Artystki, w tym malarstwo, digital art oraz mozaikę.
Wydarzenie uświetnił występ zespołu Muzaika.
Dziękujemy wszystkim obecnym na finisażu.

















