Serdecznie zapraszamy nauczycielki i nauczycieli z Redy na otwarte spotkanie z Agnieszką Kopacz Cyfrowy Brulion – Nauczycielem Roku 2025. „Zatrzymać się, żeby iść dalej. O dobrostanie i motywacji nauczyciela” to spotkanie z cyklu „Po drugiej stronie biurka”, dedykowanego osobom, które na co dzień wykonują jeden z najważniejszych i zarazem najtrudniejszych zawodów.

Na tym spotkaniu porozmawiamy o motywacji, o tym jak dbać o siebie w pracy, co odbiera nam energię do działania, jakie są najczęstsze „killery motywacji” oraz jak krok po kroku odzyskiwać siłę, sens i satysfakcję z pracy. Będzie też przestrzeń do wymiany doświadczeń, refleksji i wspólnego zastanowienia się, jak mieć poczucie sensu i siłę do dalszego działania w szkolnej codzienności.

15 czerwca 2026 r.
godz. 15:00
Jeśli na co dzień wspierasz innych, inspirujesz i pomagasz młodym ludziom rozwijać skrzydła to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

w