Zapraszamy serdecznie na pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbędzie się 28.01.2025r. (wtorek) o godz. 16.00. w czytelni Biblioteki. Tym razem skupimy się na fascynującej lekturze – „Chłopki: Opowieść o naszych babkach” autorstwa Joanny Kuciel-Frydryszak.
Czekamy na miłośników literatury! To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i wrażeniami na temat wybranej książki, a także poznać innych pasjonatów czytania. Zachęcamy do udziału i dyskusji o książkach w miłym gronie przy kawie i herbacie. Do zobaczenia!!!!

A oto istotne informacje dotyczące DKK:

  1. Do DKK mogą Państwo dołączyć w dowolnym momencie.
  2. Przeczytanie wybranej książki nie jest warunkiem koniecznym do uczestniczenia w spotkaniu.
  3. Spotkania DKK będą odbywać się raz w miesiącu (w ostatni wtorek miesiąca).
  4. Książki do odebrania w bibliotece.

Zachęcamy, abyście sprawdzili Państwo, czy taka forma rozmowy o książkach jest czymś dla Was.