Lubisz czytać książki?
Lubisz o nich rozmawiać?
Chcesz zapoznać się z nowymi autorami i gatunkami literackimi?
Jeśli tak , to przyjdź na spotkanie DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI do naszej biblioteki.
Pierwsze po wakacyjne spotkanie klubu już we wtorek 24 września 2024. Na wrześniowym spotkaniu będziemy się dzielić wrażeniami z lektury „Sydonia” Elżbiety Cherezińskiej.

A oto istotne informacje dotyczące DKK:
- Do DKK mogą Państwo dołączyć w dowolnym momencie.
- Przeczytanie wybranej książki nie jest warunkiem koniecznym do uczestniczenia w spotkaniu.
- Spotkania DKK będą odbywać się raz w miesiącu (w ostatni wtorek miesiąca).
- Książki do odebrania w bibliotece.
Zachęcamy, abyście sprawdzili Państwo, czy taka forma rozmowy o książkach jest czymś dla Was.
