15-lecie Pucharu Polski Nordic Walking w Wejherowie

15-lecie Pucharu Polski Nordic Walking w Wejherowie.
Antoni Wandtke, który reprezentował Uniwersytet Trzeciego Wieku w Redzie, zajął 1 miejsce w kategorii 70+
Serdecznie gratulujemy!

w